מעלון נכים למדרגות מחיר

מעלון נכים למדרגות מחיר, דגמים וכו'

מעלון נכים הינו מונח גג המתייחס לאמצעי שינוע בין קומות, המיועדים לאפשר לאנשים המתקשים או כלל לא יכולים להשתמש ברגליהם, להתנייד בין מפלסי גובה שונים ו/או בחדרי מדרגות. לפני שבוחרים מעלון נכים מחיר הינו בהחלט פרמטר שחשוב לבדוק, אבל קודם לכן חשוב לוודא כי המעלון מותאם לסביבה בה הוא מותקן וכי הוא מסוגל לספק פתרון מלא בהתאם למאפייני השימוש בו. בשורות הבאות נסביר כיצד תוכלו להבטיח שאתם מוצאים גם מעלון או מעלית שמתאים לכם וגם במחיר שמתאים לכם.

מחפשים מעלון נכים למדרגות? מעוניינים בפרטים על מעלון נכים למדרגות מחיר, דגמים ועוד? צרו קשר באתר או בטלפון: 077-8047865

סוגים שונים של מעלונים לנכים

כאמור, מעלון לנכים יכול להגיע במגוון תצורות, בין אם מושב עליו ניתן לשבת ולהתנייד בין קומות או משטח שעליו ניתן לעלות עם כיסא גלגלים ומאפשר גם עלייה חופשית בעמידה על גבי המשטח. ככלל, בכל מקום בו צפוי להתבצע שימוש במעלון לנכים בכיסא גלגלים, האופציה היחידה שיכולה להתאים היא האופציה שמותאמת במיוחד לכיסאות גלגלים. ישנם דגמים הכוללים גם מושב מתקפל שניתן לפתוח עבור אדם שמתקשה ללכת אך אינו זקוק לכיסא גלגלים ומעוניין לשבת על מושב בזמן השימוש במעלון. כמו כן, ישנם מעלוני נכים הניתנים לתפעול אך ורק ממושב המשתמש. מעלון נכים מסוג זה לא מתאים למקומות בהם ישנם מספר משתמשים, שכן אם משתמש אחד עלה עם המעלון למעלה והותיר אותו שם, משתמש נוסף שנמצא בקומה התחתונה לא יוכל להשתמש בו ללא היכולת “לקרוא” למעלון מלמעלה. בהתאם לכך, בלי קשר למחיר המעלון, הדבר הראשון שכדאי לעשות הוא לוודא שהמעלון הנבחר, יכול לספק את התמורה המלאה לכל משתמשים המיועדים.

מעלון לנכים ניתן להתקנה חיצונית ופנימית וטווח מחירים ראוי והוגן

ואחרי שאמרנו את כל זה, בבחירת מעלון נכים למדרגות מחיר הוא בהחלט פרמטר שאי אפשר להתעלם ממנו. בהיבט זה חשוב להבין שהמחיר יכול להשתנות על פי שורה של משתנים, לרבות איכות החומרים, איכות העבודה, מודל המעלון, מנגנון ההפעלה שלו, כושר ההעמסה שלו וכן הלאה. על מנת להבטיח שאתם מזמינים מעלון נכים במחיר הוגן, חשוב לבצע השוואה לפחות בין שניים שלושה ספקי מעלונים, על מנת שתוכלו לפחות לדעת שאתם בוחרים באפשרות הגיונית ולא מופקעת.

חברת עדן מעליות מציעה מגוון רחב של דגמי מעלוני נכים במחירים הוגנים ותחרותיים. מדגמי המעלונים לנכים וכן למגזר הפרטי שלנו תוכלו להתרשם באתר האינטרנט בליווי תמונות והסברים מפורטים על כל דגם. 

עדן מעליות הינה חברה למעלונים לנכים ופתרונות נגישות בפריסה ארצית.

מחפשים מעלון נכים? מעוניינים בפרטים על מעלון נכים למדרגות מחיר, דגמים ועוד? צרו קשר באתר או בטלפון: 077-8047865