מעלון נכים למדרגות מחיר

מעלון נכים למדרגות מחיר, דגמים וכו’

מעלונים לנכים הוא מונח גג המתייחס לאמצעים המיועדים לאפשר לאנשים המתקשים או כלל לא יכולים להשתמש ברגליהם, להתנייד בין מפלסי גובה שונים ו/או בחדרי מדרגות. לפני שבוחרים מעלון לנכים מחיר הוא בהחלט פרמטר שחשוב לבדוק, אבל קודם לכן חשוב לוודא כי המעלון מותאם לסביבה בה הוא מותקן וכי הוא מסוגל לתת פתרון מלא בהתאם למאפייני השימוש בו. בשורות הבאות נסביר כיצד תוכלו להבטיח שאתם מוצאים גם מעלון או מעלית שמתאים לכם וגם במחיר שמתאים לכם.

מחפשים מעלון נכים למדרגות? צרו קשר באתר או בטלפון:

08-6655788

סוגים שונים של מעלונים לנכים

כאמור, מעלון לנכים יכול להגיע במגוון תצורות, ובכלל זה מושב עליו ניתן לשבת ולהתנייד בין קומות או משטח שעליו ניתן לעלות עם כיסא גלגלים ומאפשר גם עלייה חופשית בעמידה על גבי המשטח. ככלל, בכל מקום בו צפוי להתבצע שימוש במעלון על ידי נכים בכיסא גלגלים, האופציה היחידה שיכולה להתאים היא האופציה שמותאמת במיוחד לכיסאות גלגלים. ישנם דגמים הכוללים גם מושב מתקפל שניתן לפתוח עבור אדם שמתקשה ללכת אך אינו זקוק לכיסא גלגלים ומעוניין לשבת על מושב בזמן השימוש במעלון. כמו כן, ישנם מעלונים שניתן לתפעל אותם אך ורק ממושב המשתמש. מעלונים אלה לא מתאימים למקומות בהם ישנם מספר משתמשים, שכן אם משתמש אחד עלה עם המעלון למעלה והותיר אותו שם, משתמש נוסף שנמצא בקומה התחתונה לא יוכל להשתמש בו ללא היכולת “לקרוא” למעלון מלמעלה. בהתאם לכך, בלי קשר למחיר המעלון, הדבר הראשון שאתם רוצים לעשות הוא לוודא שהמעלון הנבחר, יכול לספק את התמורה המלאה למשתמשים המיועדים.

המעלונים ניתנים להתקנה חיצונית ופנימית.

טווח מחירים ראוי והוגן

ואחרי שאמרנו את כל זה, בבחירת מעלית נכים למדרגות מחיר הוא בהחלט פרמטר שאי אפשר להתעלם ממנו. בהיבט זה חשוב להבין שהמחיר יכול להשתנות על פי שורה של פרמטרים לרבות איכות החומרים, איכות העבודה, מודל המעלון, מנגנון ההפעלה שלו, כושר ההעמסה שלו וכן הלאה. בכדי להבטיח שאתם מזמינים מעלון במחיר הוגן, חשוב לבצע השוואה לפחות בין שניים שלושה ספקי מעלונים, על מנת שתוכלו לפחות לדעת שאתם בוחרים באפשרות הגיונית ולא מופקעת.

חברת עדן מעליות מציעה מגוון רחב של דגמי מעלונים לנכים במחירים הוגנים ותחרותיים. מדגמי המעלונים לנכים וכן למגזר הפרטי שלנו תוכלו להתרשם באתר האינטרנט בליווי תמונות והסברים מפורטים על כל דגם. כמו כן, אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר עוד היום באתר או בטלפון 08-6655788 על מנת לקבל תשובות על כל הנושאים המטרידים אתכם לפני ביצוע הזמנה של מעלון.

עדן מעליות הינה חברה למעלונים לנכים ופתרונות נגישות בפריסה ארצית.

מחפשים מעלון נכים למדרגות? צרו קשר באתר או בטלפון:

08-6655788