עדן מעליות פועלת ומקדמת את נושא
הנגישות בליווי יועצי הנגישות בארץ

מעלון משטח למדרגות

הפתרון המושלם לבתים פרטים וציבוריים. מעלון משטח למדרגות הוא מתקן המיועד לאנשים המוגבלים בניידותם ו/או נעזרים בכיסא גלגלים.

המתקן מספק למשתמש את הדרך הנוחה והבטוחה ביותר לעלות ולרדת בגרם המדרגות. אפשרות התקנה פנימית או חיצונית.

המתקן מורכב משני חלקים – מסילה המותקנת על המדרגות עצמן (על גבי עמודים) או על הקיר עצמו והמשטח (פלטפורמה ) הנוסע לאורך המסילה. המתקן מתאים לגרם מדרגות ישר ומתעקל (ללא הגבלת סיבובי מדרגות ). הפעלת המתקן אפשרית מהמשטח עצמו ובאמצעות שלטים אלחוטיים. עומס מותר הינו עד 300 ק”ג וניתן להרכיב מושב מתקפל ייעודי על המשטח עצמו.

בטיחות המשתמש במעלון משטח למדרגות היא הדבר החשוב ביותר לכם ולנו, לכן עדן מעליות בחרה במוצר האיכותי ביותר והבטוח ביותר. העומד בתקן הישראלי ובתקן האירופאי.

יופי ונראות הם גם דברים חשובים לנו ולכן גוף המסילות והמשטח עשויות נירוסטה מחוזקת (אל חלד) הקלות לניקוי, בעלת צג דיגיטלי לחיווי ולחצני טאצ’ . המותקנים רק במעלונים של חברת עדן מעליות.

מעלון משטח למדרגות הוא מכשיר שמיועד לאנשים מוגבלים בתנועה או למי שיש מוגבלות פיזית או נכות כלשהי שמונעת ממנו אפשרות לעלות ולרדת במדרגות. את המעלון למדרגות אפשר להתקין בבית פרטי או בכל מוסד שבו לא קיימת גישה לנכים. המעלון עונה על תקן נגישות הישראלי באופן מלא!. באמצעות המעלון אפשר יהיה להתגבר על כל קושי בלעלות או לרדת וניתן לעשות את זה בישיבה / עמידה / בעזרת כיסא גלגלים / או ישיבה על גבי כיסא מתקפל על גבי המעלון. מדובר במנגנון חכם שמאפשר נגישות רבה ונחשב לתחליף לפתרון הנגישות המושלים למדרגות.

בחרנו במוצר האמין והנוח ביותר למשתמש עם העיצוב ללא פשרות ואמינות גבוהה ביותר

מעלון משטח למדרגות בנוי משלושה חלקים, החלק הראשון הוא המשטח שנושא את המשתמש, החלק השני הוא יחידת המנוע הפנימית והשלישי הוא מסילות המעלון. יהיו הבדלים במנגנוני ההפעלה בין מעלון למעלון. כמו כן, חשוב מאוד ויש להקפיד בכל רכישה של מעלון שהוא עומד בכל התקנים האירופאיים והישראלים. בכל מקרה, על מנת שהמעלון יהיה מותאם באופן מדויק למבנה ולחלל, יש להתייעץ עם איש מקצוע מטעם חברה שעוסקת בתחום.

שאלה מתבקשת והתשובה תהיה תלויה בעיקר בעיצוב חלל המבנה, לעיתים גם בגודל המבנה וגם בתקציב שיש לכל אחד. עומס העבודה המקסימלי למעלון משטח הינו 300 KG, זאת להבדיל ממעלית רגילה שבא אין גבול למשקל המועמס. בנושא התקציב, מעלון משטח למדרגות מחירו יהיה נמוך באופן משמעותי מהתקנה של מעלית או מעלית ביתית. כמו כן, המעלון מסוגל לנוע בשיפוע ( מדרגות לא ישרות ) ולא רק מעלה ומטה. משמע יש להגדיר היטב את הצרכים והתנאים בחלל הבית ורק לאחר מכן יש לקבוע מה באמת נחוץ לכם.

למידע נוסף השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם