מעליות חיצוניות

מעלית חיצונית לבניין

שילוב מעלית בבניין הוא מהלך שדורש תכנון ובמבנים חדשים מוקדש שטח ייעודי לבניית פיר המעלית בתוך החלל הפנימי של הבניין. כאשר רוצים להוסיף מעלית לבניין קיים, ישנם מקרים רבים בהם פשוט לא ניתן לבנות פיר ייעודי בתוך שטח הבניין ובמקרה כזה, הפתרון הוא התקנת מעלית חיצונית לבניין. מה זה אומר? האם זה זול או יקר יותר? האם זה דורש היתר בניה? על הכל בשורות הבאות.

לפרטים והצעת מחיר להוספת מעלית חיצונית, צרו קשר באתר או התקשרו: 077-8047865

הכרחי, אבל גם שימושי מאוד

בואו נודה באמת, הבחירה באפשרות של התקנת מעלית חיצונית היא בדרך כלל בחירה שנכפית עלינו בהיעדר יכולת להתקין מעלית פנימית או מעלון. יחד עם זאת, זה לא אומר שלא מדובר במעלית שימושית ונוחה בדיוק כמו מעלית פנימית. מעליות חיצוניות נבנות באופן כזה שמייצר את השימושיות והנוחות הגבוהות ביותר שלהן יכולים דיירי הבניין לצפות ועל פי הצורך, ניתן גם לבצע חיפוי של המעלית החיצונית כך שלמעשה הבניין עובר הרחבה לטובת פיר המעלית. אם יש לכם חששות מגשם, מחשיפה לאיתני הטבע או מפגיעה חיצונית כלשהי במעלית, אתם יכולים לשכוח מהם כבר עכשיו – מעלית חיצונית לבניין נבנית על פי כל הסטנדרטים הנדרשים על מנת להבטיח את בטיחות השימוש בה, והיא כמובן עמידה בפני כל פגיעה חיצונית אפשרית.

היתר בניה להתקנת מעלית חיצונית

בהתקנת מעלית חיצונית לבניין יהיה עליכם לבקש ולקבל היתר בניה מהוועדה המקומית לתכנון ובניה ברשות המקומית שבתחומה אתם מתגוררים. לצורך כך, יהיה עליכם לתכנן תחילה את ההרחבה הנדרשת לטובת המעלית החיצונית – עליכם להחליט האם אתם בוחרים במעלית חשופה המוצמדת לקיר הבניין או שאתם מעוניינים בבניית פיר ייעודי שיהפוך לחלק מהבניין. על פי זאת תחליט הוועדה האם להעניק לכם היתר אם לאו.

יותר יקרה או יותר זולה?

בבחירת מעלית חיצונית מחיר הוא בהחלט פרמטר שיש לבחון, ובהיבט זה חשוב לדעת כי עלות מעלית חיצונית אינה שונה באופן מובנה מזו של מעלית פנימית. הדברים תלויים בדגם המעלית, באופן בו היא מותקנת, בשאלה האם נבנה פיר ייעודי עבורה, בשאלת מורכבות יצירת פיר ייעודי למעלית פנימית וכן הלאה.

חברת עדן מעליות מציעה לכם מבחר רחב של דגמי מעלית חיצונית לבניין מחיר אטרקטיבי ושירות מקצועי ואדיב. לרשותנו צוות מקצועי שימליץ לכם על המודלים המתאימים לכם ואף יסייע לכם בתהליך התכנון וגיבוש הפרויקט. 

לפרטים והצעת מחיר להוספת מעלית חיצונית, צרו קשר באתר או התקשרו: 077-8047865