מדוע צריך מעלית לבית פרטי ?

כאשר חושבים על מעלית בתוך הבית, אילו תמונות עולות בראש? אולי תמונה של בית אחוזה מפואר ורב קומות עם מעלית שמעבירה אנשים באלגנטיות לקומות העליונות? אולי לחלופין, תמנה של בית פרטי שיש בו מעלית אך ורק מסיבות פונקציונליות. זה מאפשר לכלל באי הבית להתנייד בין קומותיו ולשמור על עצמאותם בין כותלי הבית, לרבות אנשים הנעזרים בכיסא גלגלים ו/או בעלי מוגבלות בתנועה.

הצורך בנגישות והיוקרה הן אמנם שתי סיבות עיקריות להוסיף מעלית או מעלון לביתך, אך הם אינם היתרונות היחידים בכך. הוספת מעלית לבית פרטי טומנת בחובה יתרונות רבים, המשלבים פונקציונליות, עיצוב ויוקרה בו זמנית, כגון:

מחפשים מעלית לבית פרטי? צרו קשר באתר או בטלפון: 08-6655788

 

הוספת מעלית לבית פרטי עשויה להגדיל את ערך הנכס

בשלב מסוים תחשבו אולי למכור את הבית שלכם ובבוא העת, באופן טבעי יתעורר הרצון למכור את הנכס בשווי גבוה יותר מהמחיר בו הוא נקנה.

שוויו הכספי של ביתכם עשוי לגדול עם הזמן כתוצאה מאינפלציה ושינויים בשוק הנדל”ן, אך לא רק. שינויים ושיפויים שבוצעו בנכס עשויים להפוך אותו לאטרקטיבי יותר עבור קונים פוטנציאליים ולהעלות את מחיר המכירה, לעתים אל מעבר למחיר הקנייה המקורי.

אחת הדרכים להבין כמה מעלית לבית פרטי מוסיפה לשוויו של הבית היא להזמין שמאי. השמאי ייבחן את כל התכונות המיוחדות שיש בנכס שלך, כגון בריכה, יחידת דיור או מעלית לבית פרטי.

מעלית לבית פרטי מפשטת את החיים שלכם בבית

מעלית לבית פרטי מפשטת את משימת המעבר בין הקומות שבו, בין אם מדובר באנשים שצריכים להגיע מנקודה A ל- B או חפצים שרוצים להוריד או להרים.

מעלית לבית פרטי יכולה לשאת שקיות של מצרכים כבדים, קופסאות אחסון מגושמות וציוד בצורה בטוחה מקומה אחת לשנייה. או לחילופין אם יש צורך להעביר שואב אבק כבד בין הקומות.

שיפור רמת הבטיחות בבית

אנשים רבים מתקשים לטפס במעלה גרם מדרגות, הן משום גילם המתקדם והן משום הגבלה בניידות בגלל מצב רפואי או פציעה והן משום חשש מאיבוד שיווי המשקל. שילוב מעלית לבית פרטי מספק דרך בטוחה עבורכם ובני משפחתכם להגיע מקומה אחת לשנייה ללא חשש וללא מאמץ.

המעליות שעדן מעליות מספקת ומתקינה עומדים בתקני הבטיחות הגבוהים ביותר.

שילוב של נוחות עם חיסכון במקום

מעלית ביתית מטבעה קטנה יותר ממעלית רגילה של בניין, וזה מאפשר לכם לנצל את המרחב הביתי בצורה הטובה ביותר.

היא יכולה להיות מותקנת בחלק החיצוני של הבית, או להיבנות בצורה שתפתח למעשה שטח שהיה בעבר לא זמין או שלא היה בשימוש.
השקעה במעלית לבית פרטי יכולה להעניק לבעלי בתים שטח שמיש יותר, מה שיכול גם להוסיף לשוויו של הנכס בשלב מאוחר יותר.

עיצוב בסטייל מודרני

בין אם בוחרים במעלית מעוצבת ומלוטשת או כזו חמה ומזמינה, ניתן לקבל את העיצוב בהזמנה ובתיאום. החל מסגנון פשוט הניתן לצביעה בצבע מסוים וכלה במעלית לבית פרטי המכילה לוחות עץ, נירוסטה או זכוכית. המעליות שלנו ניתנות להתאמה אישית מלאה!

ניתן לבחור הכול, החל מהגימורים על הקירות, הרצפות והתקרות ועד לעיצוב המעקה והתאורה. כמו כן, ניתן גם לבחור גודל מותאם אישית למעלית שלך. כל בחירה של הלקוח או של מעצב הפנים ניתן ליישם הלכה למעשה עם הצוות המקצועי שלנו בעדן מעליות.

מעלית לבית פרטי מאפשרת לכם להזדקן בכבוד בבית שלכם

כל בית מתמלא זיכרונות עם השנים ולכן, הרצון להעביר בו כמה שיותר שנים מובן לחלוטין אך יחד עם זאת, עם השנים וככל שמתבגרים, עלולים לפתח קשיי ניידות או לגלות שכבר לא כל כך קל לעלות במדרגות.

שילוב מעלית לבית פרטי יכול לעזור להעביר את שנות הזהב באותו הבית, ללא אילוץ לבצע מעבר למגורים נגישים יותר.

לרוב, התקנה של מעלית לבית פרטי מתבצעת יחד עם מספר שיפורים נוספים המגבירים את הנגישות לביתכם.

שפרו את הבית עם מעלית לבית פרטי.

ביתכם הוא מבצרכם. הוספת מעלית לבית יכולה לעזור לכם להפיק את המיטב ממקום המחיה שלכם. בין אם אתם רוצים להישאר בבית כמה שיותר זמן או בין אם אתם מחפשים שדרוג פונקציונלי ונוח שעשוי גם להפוך את הבית שלכם ליותר איכותי, עדן מעליות יכולה לעזור לכם. באמתחתנו 30 שנות ניסיון בתעשייה באספקת מעליות מגורים בטוחות ואמינות. למידע נוסף, פנו עוד היום.

מחפשים מעלית לבית פרטי? צרו קשר באתר או בטלפון: 08-665578