שירות מעליות מחירים

שירות מעליות מחירים

אם יש לכם לפחות מעלית אחד בבניין, אתם לבטח מודעים לכך שעליכם למצוא חברה מקצועית המספקת שירותי אחזקה ייעודיים למעליות. בישראל פועלות כמה חברות המספקות את השירות, אך בכל הקשור לנושא של שירות מעליות מחירים יכולים להשתנות מאוד בין חברה לחברה, לרוב ללא הצדקה מיוחדת. יחד עם זאת, ישנם בהחלט כמה מרכיבי שירות שעליהם אתם רוצים לשלם יותר, במיוחד לאור העובדה שהעלות מתחלקת בין כמה וכמה דיירים, כך שהאימפקט על כל דייר בודד הוא מינורי. עדן מעליות הינה חברה באיגוד חברות המעליות הישראלי.

מה כולל שירות מעליות?

שירות מעליות הוא מונח שמתייחס בעיקר לתחזוקה המכנית של המעלית. ניקיון המעלית למשל, היא מטלה שאותה אמור למלא איש הניקיון בבניין, אבל בכל הקשור לתחזוקת המערכות המכניות של המעלית, משימה זו צריכה להתבצע על ידי גורמים מקצועיים המתמחים בעולם המעליות. במסגרת חבילת שירות למעליות, נכללים כמה רכיבים ובראשם בדיקות תקופתיות, טיפול מונע, בדיקות בטיחות על פי התקן, בדרך כלל מדי חצי שנה, תחזוקה של מערכות המעלית (החלפת רכיבים, שימון צירים וכבלים וכדומה), תחזוקת מערכת השליטה של המעלית ואפילו החלפת נורה שרופה במעלית.

ממי נכון להזמין את השירות?

כאמור, בתחום של שירות מעליות מחירים יכולים להשתנות מאוד בין ספק לספק, ואם אתם משלמים יותר ממחיר השוק המקובל, אתם רוצים לוודא שיש לכך סיבות טובות. סיבות טובות כאלה יכולות לכלול למשל זמינות לקריאות שירות 24 שעות ביממה 7 ימים בשבוע, התחייבות לזמן מקסימום למענה לקריאה וכדומה. אם אתם מוצאים חברה שמוכנה להתחייב על סטנדרטים כאלה של שירות, אתם בהחלט רוצים לשקול עבודה עם אותה חברה, גם אם היא גובה מעט יותר מאחרים, ובתנאי כמובן, שאותה חברה עומדת בסטנדרטים המקצועיים הנדרשים, שאין לגביה תלונות או הרשעות בגין רשלנות וכדומה. את הדברים יהיה עליכם לבדוק בעצמכם כחלק מההבנה שבמסגרת הזמנת שירות מעליות מחירים הם לא הפרמטר היחיד שצריך לעניין אתכם.

חברת עדן מעליות מציעה שירות מעליות מחירים נוחים וזמינות מלאה בכל עת. באתר החברה תוכלו לקבל פרטים על שירות התקנת מעליות ועוד.

לפרטים נוספים על שירות מעליות והצעות מחיר צרו קשר באתר או בטלפון: 08-6655788