שירות מעליות מחירים

אם יש לכם לפחות מעלית אחת בבניין, אתם לבטח מודעים לכך שעליכם למצוא חברה מקצועית המספקת שירות מעליות באופן מקצועי ושוטף.

בישראל פועלות כמה חברות המספקות את השירות, אך בכל הקשור לנושא של שירות מעליות מחירים יכולים להשתנות מאוד בין חברה לחברה, לרוב ללא הצדקה מיוחדת.

יחד עם זאת, ישנם בהחלט כמה מרכיבי שירות שעליהם אולי כדאי לשלם יותר ובמיוחד לאור העובדה שהעלות מתחלקת בין כמה וכמה דיירים, כך שהאימפקט על כל דייר בודד הוא מינורי.

חברתנו, “עדן מעליות” חברה באיגוד חברות המעליות הישראלי ומספקת שירות מעליות באופן שוטך לאלפי לקוחות מרוצים מזה 25 שנה.

מה כולל שירות מעליות?

שירות מעליות הינו מונח המתייחס בעיקר לתחזוקה המכנית של המעלית. ניקיון המעלית למשל, היא מטלה שאותה אמור למלא איש הניקיון בבניין, אך בכל הקשור לתחזוקת המערכות המכניות של המעלית, משימה זו צריכה להתבצע על ידי גורמים מקצועיים המתמחים בעולם המעליות.

במסגרת חבילת שירות למעליות, נכללים כמה רכיבים ובראשם בדיקות תקופתיות, טיפול מונע, בדיקות בטיחות על פי התקן, בדרך כלל מדי חצי שנה, תחזוקה של מערכות המעלית (החלפת רכיבים, שימון צירים וכבלים וכדומה), תחזוקת מערכת השליטה של המעלית ואפילו החלפת נורה שרופה במעלית.

ממי נכון להזמין שירות מעליות?

כאמור, בתחום שירותי המעליות מחירים יכולים להשתנות מאוד בין ספק לספק, ואם אתם משלמים יותר ממחיר השוק המקובל, אתם רוצים לוודא שיש לכך סיבות טובות.

סיבות טובות כאלה יכולות לכלול למשל זמינות לקריאות שירות 24 שעות ביממה 7 ימים בשבוע, התחייבות לזמן מקסימום למענה לקריאה וכדומה.

אם אתם מוצאים חברה שמוכנה להתחייב על סטנדרטים כאלה של שירות, מומלץ לשקול עבודה עם אותה חברה, גם אם היא גובה מעט יותר מאחרים, ובתנאי כמובן, שאותה חברה עומדת בסטנדרטים המקצועיים הנדרשים, שאין לגביה תלונות או הרשעות בגין רשלנות וכדומה. את הדברים יהיה עליכם לבדוק בעצמכם כחלק מההבנה שבמסגרת הזמנת שירות מעליות מחירים הם לא הפרמטר היחיד שצריך לעניין אתכם.

חברת עדן מעליות מציעה שירות מעליות מחירים נוחים וזמינות מלאה בכל עת. באתר החברה תוכלו לקבל פרטים על שירות התקנת מעליות ועוד.

לפרטים נוספים על שירות מעליות והצעות מחיר צרו קשר באתר או בטלפון: 08-6655788