פתרונות למדרגות

המדרגות ששירתו אתכם לאורך שנים ארוכות במעבר נוח בין קומות הבית, עלולות להפוך פתאום למטלה לא פשוטה כאשר אתם מגיעים לגיל מבוגר מאוד או כאשר אתם סובלים ממגבלת תנועה בגלל נכות או שרק אתם עייפים מלהרים את המזוודות שלכם לקומה השנייה בבית. לפני שאתם ממהרים לעבור דירה ולהחליף את כל סביבת המחייה שלכם בגלל המדרגות, כדאי שתכירו כמה פתרונות למדרגות שיכולים לפתור לכם כל בעיה איתה אתם מתקשים כיום להתמודד.

לפרטים נוספים על פתרונות נגישות למדרגות,  צרו קשר באתר או בטלפון: 08-6655788 

מהם פתרונות נגישות למדרגות?

פתרונות נגישות למדרגות הוא מונח גג הכולל בתוכו מגוון פתרונות טכנולוגיים המיועדים לסייע לזקוקים לכך, להתנייד בין הקומות במבנה על אף הקושי לעלות ולרדת מדרגות. המונח יכול להתייחס לנושא של נגישות לנכים או אנשים מבוגרים המגיעים לגיל בו הם מתקשים עוד לנוע בצורה חופשית ובטוחה במדרגות הבית או רק לשימוש פרטי לצורך רמת חיים גבוהה. פתרונות אלה כוללים שלל מנגנונים המעלים ומורידים את המשתמש ממש כמו מעלית, בעודו יושב על מושב ייעודי או על כסא הגלגלים שלו שמונח בתורו על פלטפורמה ייעודית. פתרונות אלה מגיעים בתצורה קבועה או ניידת ופועלים על מנועים חשמליים או הידראוליים המציעים רמת יעילות ובטיחות גבוהה. כל המעליות או מעלונים של חברת עדן מעליות הינם בעלי אישור מכון התקנים הישראלי.

דוגמאות לפתרונות נגישות  טכנולוגיים למדרגות

דוגמאות לאותם פתרונות למדרגות יכולות לכלול מעלון כיסא המבוסס על מושב עליו יושב המשתמש ובלחיצת כפתור, מעלה אותו המערכת לקומה העליונה או מורידה אותו לקומה התחתונה. פתרון דומה מבוססת גם היא על מנגנון דומה אלא שבמקום כיסא ישנה פלטפורמה רחבה עליה ניתן לעלות עם כיסא גלגלים. פתרונות אחרים כוללים למשל את המעלון הנייד שמאפשר הצבה במיקום הנדרש, העלאת או הורדת המשתמש והזזתו למקום בבית בו הוא לא מפריע לתנועה. ישנם כמובן פתרונות רחבים ומקיפים יותר לרבות מעלית קומפקטית לבית, מעלית לבית פרטי, מעלית חיצונית ואפילו מעלון משטח למדרגות או מעלון לכיסא גלגלים המותקן על קיר הבניין החיצוני.

בחברת עדן מעליות תוכלו למצוא מגוון רחב של פתרונות למדרגות ופתרונות נגישות לקבל ייעוץ מקצועי והכוונה של אנשי מקצוע סביב הפתרון המתאים לכם ביותר.

לפרטים נוספים על פתרונות נגישות למדרגות צרו קשר באתר או בטלפון: 08-6655788