עדן מעליות מביאה אליכם את המעלון ELFO
הפתרון המעוצב שמשדרג את איכות החיים

מעלון ביתי (מעלית ביתית)

מה זה מעלון?

מעלית ביתית או בשמו השני מעלון ביתי ניתן להתקנה בבתים פרטיים, וילות, קוטג’ים, פנטהאוזים, בין קומות במגדלי דירות, מבנים ציבוריים ועוד.

לפרטים נוספים והתקנה של מעלון ביתי או מעלית ביתית, צרו קשר באתר או בטלפון:

 08-6655788

התקנת מעלית ביתית או מעלון ביתי יכולה להתבצע בתוך המבנה וגם במעטפת חיצוני למבנה, ללא צורך בחדר מכונות לתפעול המערכת אלא עם ארון בקרה קטן ועם חיבור לשקע חשמלי רגיל ( 230 וולט 16 אמפר). המעלון מתוכנן ומיוצר במיוחד על פי דרישות הלקוח וצרכיו. אפשר להתקינו מעלונים במגוון רחב של גימורם : נירוסטה, פורמייקה, זכוכית, שיש ועוד…

התקנת מעלון ביתי מאפשרת הנגשה ברמה גבוהה גם בבניינים קיימים שאין בהם אפשרות להתקין מעלית נוסעים רגילה. המעלון עומד בתקן נגישות וכן בתקן מכון התקנים הישראלי.

עדן מעליות מייבאת ומשווקת מעלית ביתית מתוצרת ELFO (איטליה). מדובר במגוון גדול של פתרונות המצטיינים בעיצוב איכותי, אמינות גבוהה והתקנה קלה, מהירה וללא צורך בשיפוצים ובניה מסובכת. עדן מעליות מציגה מעליות קומפקטיות ומסוגננות, המשדרגות להפליא את הנכס ואת רמת החיים בו. הפתרון אינו מצריך פשרות רבות או ביצוע שינויים מהותיים בעיצוב האדריכלי הקיים במבנה והוא משאיר בו טביעת רגל מינימלית הודות לפתרונות טכנולוגיים חסכוניים.

בין הלקוחות מצוי קהל חדש יחסית אשר מגלה את הנוחיות של הפתרון לבתים פרטיים, וילות, קוטג’ים, פנטהאוזים, בין קומות במגדלי דירות ועוד. מסתבר, שפרט לנוחיות מוסיפה היתרונות מעלית או מעלון לערך הנדלני של הנכס…

מלבד הקלות בה ניתן להכניס מעלית ביתית לתוך הבית כיום גם המחיר מצדיק את זה. אם בעבר זה היה מוצר נחשק אך יקר מדי, המיועד לבעלי אמצעים בלבד, המחירים כיום מאפשרים זאת גם לבעלי בתים פרטיים שאינם נמנים על ה'אלפיון' העליון – להנגיש את הבית.

אדריכלים ומתכנני בתים או אפילו אנשים פרטיים המעוניינים  באיכות חיים גבוהה יותר, חושבים קדימה ומתכננים מעלית ביתית או בשמה החדש – 'מעלון ביתי'.

מעלית ביתית או מעלון מעניקים לנכס יתרונות 

  1. נוחות מקסימלית בנכס.
  2. ערך נדל”ני – כשיש מעלית בנכס – (או אפילו הכנה למעלית) – ערך הנכס עולה בממוצע של כ-15% למחיר הנכס.
  3. הגדלת השימוש בכל הקומות בבית.
  4. חשיבה של מספר שנים קדימה…מה יקרה בעתיד כשנתבגר? (הקושי בעליית מספר רב של מדרגות)
  5. התקנת מעלון מעניקה נגישות מלאה לבית שלכם.

לפרטים נוספים והתקנה של מעלון ביתי או מעלית ביתית, צרו קשר באתר או בטלפון: 08-6655788

מעלון / מעלית ביתית
מעלון ביתי - מעלית ביתית
מעלון - מעלית ביתית
מעלית ביתית - מעלון ביתי

מעלית ביתית או מעלון – סמל סטטוס או כלי עזר חשוב?

בחברת עדן מעליות מתכננים ומתקינים את המעלון ברוח עיצוב הבית, על מנת שישתלב יותר טוב גם ויזואלית וגם מבחינת הצרכים של בעלי הבית. כל המעלון מותאם באופן אישי על פי בקשת הלקוח. עיצוב המעלון מתבטא הן בעיצוב החיצוני (מה אנחנו רואים מתוך הבית) והן בעיצוב של פנים המעלית. כך גם הנסיעה במעלון הופכת לנעימה יותר וגם המעלון עצמו נתפס כחלק מהבית ולא “נטע זר”.

בין אם המעלון במרכז הבית או מותקן באזור אחר, הוא הופך להיות 'מגנט' המושך את העין.

מגוון העיצובים האפשריים של מעלית ביתית כמעט בלתי מוגבל, אם בגודל, צורת המעלון: (מרובע  סטנדרטי או עגול), דלתות אוטומטיות או דלת משיכה (דלת כנף), דלתות זכוכית או דלתות נירוסטה , קירות המעלון יכולים להיות מזכוכית פנורמית אשר הופכים את הנסיעה במעלון לחוויה ייחודית ועוד…

המעלית ניתנת להתקנה פנימית או חיצונית למבנה. מה שמאפשר שלא לוותר על חלל הבית הפנימי.

את הפרויקט ילווה מנהל תיק לקוח מטעמנו משלבי התכנון, אל שלבי ההתקנה,

הבדיקה מול מכון התקנים וכמובן, נספק שירות מלא למעלון: מחלקת השירות שלנו זמינה במענה אנושי 24/7.

חברת עדן מעליות בחרה במוצר אמין, איכותי ובטיחותי .

אנו נשמח להיפגש ולענות לכל שאלה ודרישה שיש על 
התקנת מעליות, שירות ועוד.

לפרטים נוספים והתקנה של מעלון ביתי או מעלית ביתית, צרו קשר באתר או בטלפון: 08-6655788

למידע נוסף השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם