חידוש מעליות מחיר

חידוש מעליות מחיר

המעלית מתקלקלת מדי כמה חודשים? אנשים נתקעים במעלית במצבים לא נעימים ואפילו מפחידים? כנראה שהמעלית שלכם לא זקוקה לעוד תיקון אלא לשיפוץ יסודי. מה כולל תהליך השיפוץ של מעלית ועד כמה, אם בכלל, אתם רוצים להתפשר על איכות השיפוץ אל מול המחיר? כל התשובות לכל השאלות, בשורות הבאות.

מתי משפצים מעלית?

שדרוג מעלית היא פרוצדורה שלא נועדה לתקן תקלה ספציפית או אפילו מספר תקלות, אלא להחליף רכיבים מיושנים ברכיבים חדשים יותר ובטוחים יותר שיאריכו את ימיה של המעלית לעוד שנים ארוכות. ייתכן שאתם סובלים מתקלות חוזרות ונשנות בגין בעיה מסוימת באחד הרכיבים, אלא שאותו רכיב אינו פועל בחלל ריק והוא תלוי ברכיבים אחרים שאולי שוחקים אותו, אולי יוצרים עליו עומס יתר וגורמים אצלו לתקלות חוזרות ונשנות. במסגרת התהליך של שיפוץ המעלית, מוחלפים כלל הרכיבים שמצבם עלול להוביל לתקלות בטווח הזמן הבינוני, גם אם כרגע הם מתפקדים בצורה ראויה. שיפוץ כזה צריך להתבצע במעליות מיושנות שחוות תקלות חוזרות ונשנות וזהו למעשה הסימן שלכם לשאלה מתי צריך לעשות את השיפוץ. כמו כן, במידה ואיש השירות, במסגרת הבדיקות השגרתיות מוצא לנכון לעשות זאת, הוא יכול להמליץ לכם על ביצוע שיפוץ מקיף למעלית ובדרך כלל מדובר בהמלצה אותנטית שכדאי להטות לה אוזן. שיפוץ ושדרוג המעלית לא חייב לעלות כסף רב.

מה לגבי עלות השירות והשיפוץ?

כאשר אתם מחליטים על הזמנת שירות שיפוץ מעליות מחיר הוא בהחלט פרמטר שאמור להשפיע על ההחלטה שלכם. יחד עם זאת, זהו לא הפרמטר היחיד. תחילה אתם רוצים לוודא שאתם מותירים את המשימה בידיים מקצועיות ושאתם מבינים היטב מה כולל השיפוץ ומדוע מוחלף כל רכיב. כמו כן, ישנן אפשרויות שונות לעשות שימוש ברכיבים משופצים, כל עוד אלו אינם קשורים ישירות לבטיחות המעלית, מה שיכול להוריד קצת במחיר. על כן, בהזמנת שירות שדרוג מעליות מחיר הוא פרמטר שיש לשקול ואפילו להשוות בין כמה ספקים, אבל לא בהכרח לבחור בהצעה הזולה ביותר.

ישנן הרבה חברות מעליות שמוכנות לתת לכם שיפוץ או שדרוג המעלית במחיר נמוך, אבל הלקוח לא תמיד מבין את כל הנתונים הטכנאים על מנת להבין למה המחיר נמוך כל כך. לכן כמו בחיים יש להשוואת תפוחים לתפוחים. חשוב מאוד לקבל מספר הצעות מחיר ולוודא כי כל הסעיפים תואמים את הדרישות של המעלית ולא כל מיני תוספות שלא צריך בכלל להחליף. שדרוג המעלית הינו גורם חשוב מאוד בסדר העדיפויות של חברתנו.

חברת עדן מעליות מציעה שירותי שדרוג למעליות במחירים אטרקטיביים ותוך הבטחה לסטנדרטים הגבוהים ביותר. 

צרו קשר באתר או בטלפון: 08-6655788