עדן מעליות מבצעת את כל סוגי
השיפוצים והשדרוגים למעלית שלכם

שיפוץ מעליות - שדרוג מעליות

חברת עדן מעליות מבצעת שיפוץ מעליות ושדרוג לכל סוגי המעליות. שיפוץ ושדרוג המעלית נעשה בהתאם לדרישות הלקוח תוך תכנון מוקפד של מחלקת ההנדסה של החברה. בין אם מבצעים שיפוץ מעליות דקורטיבי ובין אם מבצעים שדרוג מעליות רק בהיהט המכני, עדן מעליות מבטיחה ללקוחותיה את העבודה ברמה הגבוהה ביותר ועם הציוד החדיש ביותר.

זקוקים לשירותי שיפוץ מעליות או שדרוג מעליות? צרו קשר באתר או בטלפון: 08-6655788

מה כולל שירות של שיפוץ מעליות או שדרוג מעליות

  • החלפת המכונה (מנוע המעלית)
  • החלפת לוח פיקוד
  • התקנת בקר תדר לשיפור נסיעת המעלית
  • החלפת פנלים ללחצני תא והפיר עם לחצנים מיוחדים עם תאורת לד אנטי ונדליזם .
  • החלפת דלתות תא, ודלתות בתחנות עם מנגנונים שקטים ואמינים .
  • עיצוב תא המעלית – רצפה, קירות, תקרה, מראה. צביעת דלתות המעלית לפי דרישת הלקוח.
  • שיפור והגברת אמצעי הבטיחות במעלית
  • פיקוד מעלית שבת לפי דרישת הלקוח ( רגיל , צומת , הלכה )
  • הנגשת המעלית לנכים ולבעלי מוגבלויות על פי תקן ההנגשה החדש.

זקוקים לשירותי שיפוץ מעליות או שדרוג מעליות? צרו קשר באתר או בטלפון:

08-6655788

ההבדלים בין מעלית למעלון
שיפוץ מעליות - שדרוג מעליות
מעלית הידרואלית לעומת מעלית חשמלית
שיפוץ מעליות

שיפוץ מעליות ושדרוג דקוראטיבי ומכני

יש לכם מעלית ישנה שאינה במיטבה מבחינת חזות ותפקוד? עם עדן מעליות תזכו לשדרוג מעליות דקורטיבי ומכני מכל סוג ובהתאם לדרישות הספציפיות. עבודות החידוש מתבצעות לאחר תכנון קפדני בליווי צוות המודרניזציה, בעזרת ציוד מתקדם ועם ביצוע וגימור ברמה הגבוהה ביותר.

הצורך בשיפוץ או שדרוג מעלית

שדרוג מעליות יכול להתבצע עקב מספר סיבות עיקריות – תפעוליות ו/או אסתטיות. הסיבה הראשונה וההכרחית – יש לבצע שיפוץ מעליות הסובלות מבעיות תפקוד הפוגעות בבטיחותן. בנוסף, חידוש מעליות נדרש במעליות שתפקודן לקוי ומעיב על חוויית הנסיעה. במקרים רבים בוחרים לקוחות לחדש מעלית בגלל חזות ישנה ולא נעימה ובכך להפוך את חוויית הנסיעה ליותר אטרקטיבית ויותר נעימה. מעבר לכך, מעלית מטופחת בבניין תורמת לשיפור הביקוש לדירות שבו ושמירת ערכן.

זקוקים לשירותי שיפוץ מעליות או שדרוג מעליות? צרו קשר באתר או בטלפון:

077-8047865

שדרוג ושיפוץ מעליות
שדרוג מעליות

שיפוץ מעליות על רקע מכאני

שיפוץ מעליות על רקע מכאני משתנה בהתאם למצב המעלית ובהתאם לדרישות הלקוח ו/או דרישת הבודק המוסמך ו/או יועץ המעליות. בין היתר, שדרוג מעליות על רקע מכאני יכול לכלול החלפה של לוח פיקוד, החלפת מנוע המעלית, התקנה של בקר תדר המשפר את חוויית השימוש במעלית, החלפת דלתות הפיר (בקומה) ודלתות תא למנגנונים מתקדמים אמינים ושקטים, וכן שיפור אמצעי בטיחות במעלית, נגישות לנכים ופיקוד שבת. כל זאת ועוד מבוצע על ידי צוות מיומן ואחראי עם ציוד מתקדם וחומרים איכותיים, הטובים ביותר בשוק.

שדרוג מעליות ושיפוץ על רקע דקורטיבי

שיפוץ ושדרוג דקורטיבי של מעלית מבוצע על ידי צוות המודרניזציה, בהתאם לדרישות הלקוח ועם עבודות ברמות ביצוע וגימור מדויקות וגבוהות ביותר. עבודות החידוש מורכבות ממגוון פעולות הכוללות בין היתר החלפת פנלים ישנים ללחצנים איכותיים עם תאורת לד, תיקון ו/או החלפת קירות המעלית, החלפת ריצוף, מראות, התקנת מעקות, החלפת גופי תאורה, החלפת מגני רגל וצביעת דלתות וכדומה. כמו כן, תוכלו לבחור לעצב את המעלית בחומרים שונים כדוגמת חיפוי קירות מנירוסטה, זכוכית מחוסמת או פורמייקה, מראות קריסטל, ריצוף תא המעלית נירוסטה או שיש, ו/או התקנת תאורת לד מעוצבת כולל תאורת חירום במעלית. 

זקוקים לשירותי שיפוץ מעליות או שדרוג מעליות? צרו קשר באתר או בטלפון:

08-6655788

למידע נוסף השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם