עלות חודשית – שירות מעליות

עלות שירות מעליות

בבחירת מעלית לבניין או לבית, חשוב לקחת בחשבון גם את הנושא של עלות שירות  מעליות בכל חודש, נושא שילווה אתכם הרבה אחרי שתשלמו את התשלום האחרון על המעלית. מהי עלות שירות מעלית? האם עלות שירות מעלית בבית משותף שונה מעלות האחזקה בבית פרטי? ממה היא נובעת? אילו עבודות תחזוקה מבוצעות במעלית? על כך בשורות הבאות.

לפרטים אודות עלות שירות מעליות ועוד, צרו קשר באתר או בטלפון: 08-6655788

 

מהן עבודות התחזוקה המבוצעות במעלית?

מעלית היא אמצעי להנעת אנשים וחפצים בין מפלסי גובה שונים, ועל כן ישנה חשיבות רבה לרמת הבטיחות של השימוש במעלית. בכל פעם שאנו נכנסים למעלית, אנחנו רוצים להיות בטוחים שהמעלית נמצאת במצב תקין, שמישהו בודק אותה מעת לעת ושאם ישנן תקלות או תקלות בהתהוות, יהיה מי שיפתור אותן ויבטיח את בטיחות השימוש במעלית. בדיוק למטרה זו מבוצעת תחזוקה של המעלית ובכלל זה בדיקות תקופתיות של מנגנוני המעלית, בדיקות בטיחות, שימון מנגנון המעלית, בדיקות חשמליות וכן הלאה.

כיצד נקבעת עלות השירות למעלית?

שירות מעליות מסופק בדרך כלל במסגרת הסכם אל מול חברת המעליות. על בעלי הבית או הבניין למצוא חברה המספקת שירותי מעליות ולחתום איתה על הסכם בעלות קבועה מראש. אותה חברה מקבלת תשלום שנתי עבור שירותי מעליות, אך עבור דיירי הבניין שמשלמים את הסכום הנדרש במסגרת התשלום החודשי של ועד הבית, ההתייחסות היא כאל עלות חודשית אחזקת מעלית לצד סעיף חשמל, ניקיון, גינון וכן הלאה. עלות אחזקת מעלית היא עלות שיכולה להשתנות מאוד ממקרה למקרה בהתאם לדגם המעלית, מספר הקומות  ורמת השימוש במעלית. עלות אחזקת מעלית בבית משותף אינה דומה לעלות אחזקה במגדל משרדים רב קומות או בבית פרטי. העלות נקבעת על פי מורכבות השירות שיש לספק, על פי היקף השעות המוקדשות לטובת תחזוקת המעלית ועל פי רכיבים וחומרים שבהם נעשה שימוש לתיקון תקלות ותחזוקה שוטפת. כל אלה משוקללים יחד בהסכם השירות, כשלרוב ישנה עלות בסיס וכן תוספת עלויות בגין תיקון תקלות או קריאות חריגות.

חברת עדן מעליות מציעה מגוון רחב של מעליות, מעלונים ופתרונות נגישות לכל מבנה ולכל שימוש וכן מציעה שירותי אחזקת מעליות לכל סוגי המעליות. באתר החברה תוכלו לקבל פרטים נוספים על שירותי החברה. אנו מזמינים אתכם ליצור קשר עוד היום בטלפון 08-6655788 ולשוחח עם הנציגים המקצועיים שלנו בכדי לקבל הערכת עלויות הוגנת ואטרקטיבית לאחזקת המעלית בביתכם במסגרת הסכם שירות.

לפרטים אודות עלות שירות מעליות ועוד, צרו קשר באתר או בטלפון: 08-6655788