עדן מעליות מציעה מגוון רחב של
מעליות שרות שיהפכו את חייכם לקלים יותר

מעלית שרות ומזון

מעלית שירות היא האמצעי הנוח והיעיל ביותר לשינוע מזון משקאות וציוד מטבח בין הקומות עבור מסעדות, קונדיטוריות, מפעלים, חנויות, משרדים, בתים פרטיים ועוד. חברת עדן מעליות מציעה מגוון רחב של דגמי מעליות שירות בהתאמה לצרכים ולמידות הדרושות ללקוח, שיהפכו את חייכם לקלים יותר.

מידע נוסף:

  • אפשרות לקבלת פיר קונסטרוקציית מתכת
  • תא ודלתות מנירוסטה (קל לניקוי ) ע”פ דרישת משרד הבריאות !
  • דלתות ורטיקליות או דלת כנף
  • עומס עבודה:
    •  50-100kg דגם MH  
    • 200-500kg דגם MTH
  • הנעה חשמלית או הידראולית
  • לחצני קרא-שלח בכל תחנה.

מעלית לבית פרטי – מעלית שמספקת לנו הנעה בין הקומות והמפלסים במקומות ציבוריים או פרטיים, במגדלים, פנטהאוזים ובבתים פרטיים. מעלית זו מסוגלת להכיל מטענים כבדים, מספר אנשים בו זמנית, סחורה ועוד. היום ניתן להתקין מעלית מסוג זה בבניינים ישנים שמעולם לא הותקנה בהם מעלית וקיים צורך, בבית פרטי, ניתן להתקנה פנימית וחיצונית, סגנון העיצוב של המעלון הוא בלתי מוגבל, מבחירת סוגי צבעים או סוגי נירוסטה. כמובן ששילוב זכוכית פנורמית היא בחירה יפה ומודרנית.

מדרגון כיסא – היום כל גרם מדרגות בבית לא אמור להיות מכשול עבור מבוגרים או אנשים שמוגבלים בתנועה שלהם, מדרגון כיסא שנע על מסילה, יאפשר להם לא לנוע בנוחות בין המפלסים כשהם יושבים על כיסא שמעלה ומוריד אותם בכל זמן. מדובר במכשיר שמעניק נגישות בטוחה ובעיקר עצמאות לכל מי שיש לו קושי בתנועה.

מעלון משטח למדרגות – הוא משטח ישר שמותקן לצד מדרגות שמיועד לנשיאה של אדם שמרותק לכיסא גלגלים. המעלון עולה לאורך כל גרם המדרגות, בין עם יש סיבוב או שאין סיבוב במדרגות, ניתן להתקין אותו בבית פרטי או במקומות ציבוריים ועוד.

מעלית שירות- מעלית שירות ומזון מתאימה להעברה של מזון ושתיה בין הקומות. היא תתאים גם להעברה של מנות במסעדה או בבית מלון, כמו כן, ניתן לראות מעלית שירות גם בביתים פרטיים שרוצה להקל על נשיאת ציוד בתוך הבית הפרטי. כל תא המעלית מזון ושרות הינו מנירוסטה מחוזקת. גם יפה וגם קלה לניקוי.

כפי שניתן לראות, מגוון פתרונות המשא והעברה בימנו משתכללים כל הזמן וניתן להתאים אותם גם לצרכיו של הלקוח, לתנאים הסביבתיים וכו’.

בעדן מעליות כל בעיות הנגישות יפתרו במידי! עדן מעליות מתמחה בשרותי אחזקה, הרכבה ושיפוץ לכל סוגי המעליות. בקרו ב- אתר הבית שלנו לכל מידע על מעלון, מדרגון כיסא, מעלית שרות ומזון ונשמח לספק לכם שירות אמין ומהיר. צור קשר כבר היום !

למידע נוסף השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם