מעלית מדרגות

מעלית מדרגות בבית

רבים לא יודעים זאת, אבל ישנם אינספור מקרים של אנשים מבוגרים הנאלצים לעזוב את בתיהם, בהם העבירו את רוב חייהם, רק מכיוון שמדובר בבתים דו קומתיים המקשים על תנועתם בגילם המופלג. בפועל, ישנו פתרון מאוד פשוט שניתן להתקין בכל בית, בכדי להקל על הניידות בין הקומות, הן עבור אנשים מבוגרים, הן עבור אנשים שרוצים לחשוב כמה שנים קדימה והן עבור נכים בכל רמת נכות. מעליות ומעלונים אלה הן מעליות לכל דבר ועניין, קרי מעליות המבוססות על תא נוסעים שלם המתנייד בין הקומות באמצעות מנוע חשמלי או הידראולי, אם כי ניתן לבחור גם בפתרון של מעלונים המיועדים לספק פתרון התניידות על גבי מדרגות הקיים בבית.

לפרטים והצעת מחיר להוספת מעלית מדרגות לבית, צרו קשר באתר או התקשרו: 08-6655788

מעלית מדרגות בבית, בכל בית

תחילה נאמר כי האפשרות של התקנת מעלית מדרגות היא אפשרות שיכולה להתאים לכל בית מהסיבה הפשוטה של הגברת הנוחות. מעלית מדרגות מאפשרת תנועה קלה ונוחה בין קומות הבית, היא מאפשרת ניוד של חפצים כבדים בין הקומות ובסך הכל מקלה על החיים בבית רב קומתי, שמלכתחילה נבנה על פני מספר קומות בכדי ליצור כמה שיותר שטח מגורים על גבי שטח קרקע נתון. מעלית מדרגות בבית למעשה מנטרלת את החסרון היחיד של בניית בית בקומות, החסרון של קושי תנועה והתניידות בין כל חלקי הבית.

ובמיוחד בבית שבו גרים בעלי מוגבלות תנועתית

ובכל זאת, מעלית מדרגות כזאת, מעבר לערך הכללי שהיא יודעת לייצר עבור כל אדם המתגורר בבית רב קומתי, בבית פרטי או בבניין, יודעת לתת פתרון אידיאלי עבור אנשים בעלי מוגבלות תנועתית שרוצים להישאר לגור בביתם על אף המוגבלות ממנה הם סובלים. על אף שנהוג להגדיר אותה תחת הכינוי מעלית מדרגות לנכים, בפועל יכולה מעלית כזאת לשרת גם אנשים מבוגרים וגם אנשים שרק רוצים להרים את רמת החיים שלהם לשלב הבא. מעלית זו היא מעלית לכל דבר ועניין, בדומה למעליות אותן אנו מכירים ממבנים ציבוריים רבי קומות. היא מגיעה עם דלת הזזה נפתחת ומנגנון הנעה חשמלי מובנה או דלתות אוטומטיות. המעלית ניתנת להזמנה במגוון גדלים, עם קירות מתכת ונירוסטה או קירות בזכוכית שקופים ועם מגוון פונקציות הפעלה לרבות אופציה של מעלית שבת לבית דתי.

באתר האינטרנט של חברת עדן מעליות, תוכלו למצוא מגוון רחב של דגמי מעלית מדרגות וכן מעלית מדרגות לנכים. אנו עובדים בצמוד ללקוחותינו על מנת להתאים את דגם המעלית האולטימטיבי למרחב הביתי הנתון שבו מתגורר הלקוח, מבצעים את ההתקנה במלואה ומספקים שירות אדיב ומקצועי. צרו איתנו קשר עוד היום בטלפון 08-6655788 לכל שאלה המטרידה אתכם בנושא.

פנו אלינו על מנת לקבל את ההצעה שתתאים לכם עם גוון כלים העומדים לרשתנו אנו נמצא לכם את המעלון לבית פרטי שאתם צריכים.

לפרטים והצעת מחיר להוספת מעלית מדרגות לבית, צרו קשר באתר או התקשרו:

08-6655788