נגישות לבית פרטי – מעלון כיסא למדרגות

לא פעם עולה החשש כאשר אדם יקר בסביבתנו (לרוב הורה) מראה סימני קושי בעלייה במדרגות. האם יאלץ לעזוב את ביתו, כעת כשהוא מתקשה להגיע לקומה עליונה? היום לשמחתנו, באמצעות אמצעים טכנולוגיים חדשניים  שמאפשרים לכל דורש להגיע לקומה עליונה, יש מגוון פתרונות נגישות שניתן להיעזר בהם. אחד מהם הוא מדרגון כיסא המהוה פתרון ייעוד למטרה זו.

לבחירת מעלון כיסא למדרגות כפתרון נגישות לבית פרטי, צרו קשר באתר או בטלפון: 08-6655788

המדרגון מסייע לכל מי שמוגבל בתנועה שלו, להצליח לעלות למפלס העליון במבנה בו הוא מתגורר. המדרגון הוא למעשה כיסא שניתן לקפל אותו והוא יהיה מחובר למסילה ייחודית שתותקן על גרם המדרגות. מחובר אליו מנוע שיניע את הכיסא על גבי המסילה, יעלה ויוריד כל אדם שיושב עליו באמצעות לחיצה על לחצן על גבי הכיסא (או ג’ויסטיק), או באמצעות שלט בקרה ייחודי שמחובר לכיסא עצמו. כך יוכל כל קשיש שמתקשה לטפס או סובל מנכות, לעלות ולרדת בקלות ובנוחות מרבית.

ההבדל בין מעלון למדרגון                                                                                                       

מעלון הוא נגזרת מהמילה מעלית, מדובר במעלית קטנה שדומה למדרגון, המיועדת לנכים או קשישים המוגבלים בתנועתם. המעלון מיועד בעיקר למי שאינו נזקקלכיסא גלגלים. במקרים כאלה עדיף להתקין מעלון משטח למדרגות. את המעלון מזמנים בדיוק כמו זימון מעלית – באמצעות לחצן חשמלי.

סוגי מדרגונים                                                                                                                            

קיימים כיום סוגים רבים של מדרגונים, מדרגון עם כיסא או בלעדיו, מדרגון שמותאם לסוג המדרגות שלצדם נדרש להתקינו. במידה וגרם המדרגות בנוי בצורה ישרה, יהיה נכון להתקין את מדרגון הכיסא בצורה כזו שיתלבש על צדי המעקה או על הקיר וכך ינוע לאורך המדרגות עד לקומה העליונה, במידה ומדובר במדרגות מעוקלות יש צורך במדרגון עם מסילה מעוקלת. רמת המורכבות של גרם המדרגות משפיע באופן ישיר על מחיר התקנת המדרגון.

מחפשים איכות חיים? רוצים מעלון מדרגון שיעניק לכם שקט וביטחון? אצלנו בעדן מעליות תמצאו את המענה המושלם עבורכם או עבור היקרים לכם. צרו קשר בטל 08-6655788  ונשמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה.

לבחירת מעלון כיסא למדרגות כפתרון נגישות לבית פרטי, צרו קשר באתר או בטלפון: 08-6655788

6655788