חברת מעליות

חברות מעליות מומלצות

מעליות עשויות להיות נבדלות זו מזו ברמות שונות וכמוהן, גם אין חברת מעליות אחת דומה למשנתה. כך שאם אתם מחפשים התקנה של מעלית שירות לבית, מעלית פנימית או חיצונית לבניין או אפילו התקנה של מעלון לכיסא גלגלים או כל פתרון נגישות אחר ואתם רוצים לברר פרטים על חברת מעליות מומלצת, לברור את המוץ מן התבן ולעבוד אך ורק עם חברה שיודעת להעניק לכם את השירות האולטימטיבי מהרגע הראשון ועד בכלל הגעתם למקום הנכון. לצערנו, כיום ישנם מספר גורמים אשר יכולים להציע לכם מעליות או מעלונים אבל הם אינם חברות מעליות כלל! איך תמצאו חברת מעליות מומלצת, אמינה ובעלת אישור ממשרד הכלכלה שעונה על הקריטריונים האלה? על כך בשורות הבאות.

איך מוצאים חברת מעליות מומלצת?

מציאת חברות מעליות מומלצות זה אמנם לא כמו למצוא אינסטלטור מומלץ, אבל לחלוטין לא מדובר במשימה קשה מדי, במיוחד אם עושים אותה נכון. דבר ראשון, אם אתם מכירים מישהו, בני משפחה, חברים, קולגות או מכרים שהתקינו מעלית או מעלון בביתם, אפשר לפנות אליהם ולברר על החברה אצלה רכשו את המעלית או המעלון ועל העבודה שביצעה. שנית, אתם יכולים לפנות לבעלי מקצוע על מנת לקבל חוות דעת מקצועית. בעלי מקצוע אפשריים יהיו קבלני בניין, קבלני שיפוצים, אדריכלים ומהנדסי בניין. תוכלו לפנות גם לארגוני נכים שיכולים להמליץ לכם על מספר חברות העוסקות בנושא ושלגביהן קיבלו לאורך השנים משובים חיוביים. לבסוף, תוכלו להעלות פוסט בפייסבוק, בפרופיל הפרטי שלכם ובקבוצות שונות בהן אתם חברים, ותתפלאו כמה המלצות תוכלו למצוא בצורה זו, חלקן פרסומות מוסוות אבל חלקן גם המלצות אותנטיות. מה שאתם רוצים הוא למצוא שם שחוזר על עצמו כמה פעמים, וזהו כנראה השם שאיתו אתם רוצים להמשיך הלאה.

גם אתם חלק מהפאזל

אחרי שאמרנו את זה, מציאת חברת מעליות שמתקינה מעלונים ומעליות שמתאימה לכם הוא תהליך שבסופו של דבר גם אתם תצטרכו לקחת בו חלק בצורת ניהול התקשרות עם חברות פוטנציאליות שונות ושימוש בחושים הצרכניים שלכם בכדי להבין מי עומד מולכם. ידע מקצועי אין לכם אולי, אבל יכולת לשאול שאלות ולשפוט את התשובות ואת היחס, יש לכם בהחלט. ישנם הרבה חברות שיבטיחו לכם הרים וגבהות אבל עדיף לדבר עם צוות מומחים שיודע את העבודה בשטח.

חברת עדן מעליות מציעה מגוון דגמי מעליות ומעלונים לבית, למבנים פנימיים ולמרחבי חוץ. למגזר הפרטי וכן לציבורי. באתר האינטרנט שלנו תוכלו למצוא את כלל המוצרים המוצעים על ידינו ובטלפון 077-8047865

 תוכלו לקבל תשובות לכל השאלות המטרידות אתכם.