עדן מעליות מספקת שירותי
אחזקת מעליות לכל סוגי המעליות

אחזקת מעליות

אחזקת מעליות היא רכיב חיוני ביותר בשמירת הבטיחות במעלית. כמו כל מערכת הפועלת בעומסים כבדים, גם המעלית נשחקת במשך הזמן, הזנחת הטיפולים השוטפים במעלית עלולה לגרום לסכנה בשימושה. בשל סיבה זו חשוב מאוד לבצע בדיקות תקופתיות לכל חלקי המעלית. לעדן מעליות נהלי עבודה ואמנת שרות המבטיחים שקט נפשי ושירות מקצועי ואיכותי לכל לקוח. כי ככל שמדובר בשרות – אין כמו הניסיון ! , הידע וההסכמות של המערך הטכני של החברה נותן את היתרון. כדי להבטיח את תקינותה של המעלית בבניינכם נדרשת תחזוקה תקופתית על ידי גורם מוסמך, מקצועי ואמין. חברת עדן מעליות, הפועלת בפיקוח ורישיון של משרד התמ”ת יותר מ- 25 שנה מספקת שירותי אחזקת מעליות מקצועיים במחירים הוגנים, תוך שמירה קפדנית על בטיחות המעלית ועמידה בכל דרישות התקן והחוק. שירותי האחזקה מסופקים במהירות על ידי צוות עתיר ניסיון, מיומן, אמין ואדיב.

בניית פיר מעלית
אחזקת מעליות שוטפת

חיוניותם של שירותי אחזקת מעליות

רוב האוכלוסייה בישראל גרה ועובדת בבניינים גבוהים, שהתנועה בין קומה אחת לשנייה מבוצע באמצעות מעלית. מדובר בכלי כבד, גדול ומורכב הפועל באופן אינטנסיבי ונדרש להתמודד עם עומסי משקל כבדים. כפועל יוצא מכך, מעליות נוטות להישחק באופן קבוע, ולכן נדרשות פעולות תחזוקה תקופתיות המבטיחות את תקינותן. הפעולות כוללות בדיקת תקינות המעלית, תיקון והחלפה של חלקים לא תקינים או כאלה ש'פג תוקפם' על פי התקן. חשוב לציין כי הזנחת עבודות אלו ואי ביצוען במועדים שנקבעו עלולה לסכן חיים. בנוסף, תחזוקה שוטפת מונעת של המעלית על ידי גורם אחראי, מקצועי ואמין המטפל ביעילות בכל בעיה, חוסכת בהמשך בעיות ותקלות חמורות יותר במעלית הכרוכות בעלויות מאוד גבוהות.

תחזוקת המעלית על פי חוק

משרד התמ”ת הוא הגוף האחראי בארץ על תקני מעליות ותחזוקתן הנכונה. המשרד מחייב כל בניין שיש בו מעלית משותפת לבצע פעולות תחזוקה שוטפות אותן יש לבצע באמצעות חברה מוסמכת להתקנת ותחזוקת מעליות ברישיון . את הבדיקה יש לבצע כ- פעם בחודש לצד בדיקה חצי שנתית של מהנדס מעליות/בודק מוסמך.

מרכיבי החזקת מעלית

שרותי האחזקה של 'עדן' כוללים שורה ארוכה של פעולות תקופתיות, לרבות שימון צירים, רכיבים ומערכות מכניות, בדיקת תקינות ובלאי של המעלית, חיזוק של ברגים, בדיקת חיבורי חשמל, בדיקת מערכות בטיחות, כוונון עצירות בקומות וכוונון פתיחה וסגירה של דלתות המעלית. בנוסף, אנו ננחה את משתמשי המעלית לתחזוקה שוטפת נכונה, למשל בכל הקשור לשימוש נכון ובטוח למעלית.

לשירותיי אחזקת מעליות במחירים הוגנים, לייעוץ בנושא עבודת תחזוקה מקצועית ולקבלת עוד פרטים וייעוץ מקצועי בנושא, אתם מוזמנים ליצור קשר עוד היום עם עדן מעליות בטלפון 08-6655788 או במייל info@eden-lift.co.il

אחזקת מעליות

למידע נוסף השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם